Manuál

Pro vaše pohodlí jsme vytvořili manuál, který vás krok za krokem provede registrací, vytvářením článků a jejich případnou editací. Doufáme, že vám bude užitečným.

Registrace a přihlašování

Registrace je rychlá a jednoduchá. Stačí v pravém menu kliknout na odkaz Registrace. Do řádku Uživatelské jméno silně doporučujeme dát zkratku vaší školy, která bude sloužit jako vaše přístupové jméno.

Do řádku Email zadejte libovolnou emailovou adresu, na kterou chcete, aby vám přišlo heslo.

Klikněte na Registrace

Sdělte na email martavan@gmail.com, že jste se registrovali.  A je to!

Na emailovou adresu vám přijde heslo, které následně použijete k prvnímu přihlášení. Ve stejném menu klikněte na Přihlásit se, zadejte své uživatelské jméno a doručené heslo. Silně doporučujeme změnit si heslo na něco zapamatovatelnějšího než vám přišlo v emailu a prosíme o nastavení zobrazení plného názvu vaší školy.

Po vyplnění všech údajů klikněte na tlačítko Aktualizovat profil. Gratulujeme, váš profil je hotový!

S registrací i prvním zápisem do projektového deníku vám také může pomoci náš lektor (až přijede na seminář). Můžete si zatím připravit text…

Vytvoření článku

Hlavním účelem existence vašeho profilu je vedení projektového deníku, jinými slovy vytváření a vkládání článků. O to více může být zarážející, že po registraci vám to systém nedovolí. Nemusíte se však bát, jde jen o ochranu před spammery, roboty a další havětí. Jste-li účastníkem projektu, budou vám záhy po registraci přidělena práva.

Používáme systém, který je jednoduchý, intuitivní, dodržující všeobecné standardy a jako takový by vás neměl ničím překvapit.

Pokud se tak přesto stane, neváhejte kontaktovat administrátora (adresu najdete v zápatí), který se vám pokusí pomoci, jak nejlépe dokáže.

Komentáře nejsou povoleny.